E-BÜLTEN KAYIT

2018

Geri Dön

KAGİDER Başkanı Sanem Oktar Amman’da gerçekleştirilen 10. Akdeniz Kadın Girişimciler Forumu’na katıldı..     

    KAGİDER Başkanı Sanem Oktar 02 – 03 Ekim 2018 tarihlerinde Ürdün Amman’da gerçekleştirilen 10. Akdeniz Kadın Girişimciler Forumu’na katıldı.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere kalkınma ve fırsatlar hakkında bilgiler vermek üzere gerçekleştirilen, Akdeniz ülkelerinde dijitalleşmede gelişmekte olan kadınlar tarafından küçük işletmeler, nasıl yönetiliyor? konulu bir panelde konuşma yaptı.

Söz konusu forum Amman Ticaret Odası ev sahipliğinde, Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (ASCAME) ve Barselona Ticaret Odası'nın destekleri ile, Ürdün İş ve Meslek Kadınları Forumu (JFBPW), Akdeniz İş Kadınları Örgütleri Derneği (AFAEMME) tarafından ortaklaşa düzenlendi.

 Bu yıl gerçekleştirilen Forum’un ana teması, STEM (Bilim, Teknoloji, Ekonomi ve Matametik) sektöründe kadının rolüydü. KAGIDER olarak delegesi olduğumuz Afaemme’nin 2020 yılında yapılacak organizasyonu İstanbul’da olacak..

     Ziyaret kapsamında Büyükelçiliğimize ziyaret gerçekleştiren KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, Büyükelçi Sayın Murat Karagöz ve Ticaret Müşaviri Sayın Nil Gökçe ile görüşmeler gerçekleştirerek, önümüzdeki süreçte olabilecek aksiyonlar üzerine değerlendirmelerde bulundu.

 

Fotoğraf Galerisi